Меню
Your Cart

Seyidoğlu

Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з малини - 380 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний, корисний  десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки. Малинове варення  - протизастудне і жароз..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з троянди- 380 г Варення з троянди - ніжний, ароматний, надзвичайно красивий і смачний десерт, з унікальними омолоджуючими і оздоровлюючими властивостями. Це прекрасний природний антибіотик, який допомагає імунітету боротися з інфекціями, очищати організм від токсині..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з сушеного інжиру- 380 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з сушеного інжиру,&nbs..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з апельсина- 380 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з апельсина, абрикоса, вишні, айв..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з абрикоса - 380 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з абрикоса, вишні, айви..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з вишні - 380 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з вишні, абрикоса, айви, апельсина, малини, по..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з айви - 380 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з айви, абрикоса, вишн..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з полуниці- 380 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний, корисний  десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з полуниці,&n..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення фруктовий мікс- 380 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з фруктового і ягідного міксів, айв..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення ягідний мікс - 380 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з фруктового і ягідного міксів, айви..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
Варення з віноградної патоки ТМ "Seyidoglu"Склад: виноградна патока (100%). Без ГМО.Дата виготовлення та кінцева дата споживання вказанні на упаковці.Термин придатності: 24 місяців.Умови зберигання: зберігати в прохолодному та сухому місці.Харчова цінність: калорії - 1245 кДж/298 кКал, жири - 0г, ву..
83 грн
Brand: Seyidoğlu
Тахіні (кунжутна паста) TM "Seyidoglu"Склад: кунжут 100%. Без ГМО.Дата виготовлення та кінцева дата споживання вказанні на упаковці. Термін придатності: 24 місяців. Умови зберігання: зберигати в прохолодному та сухому місці. Захищати від прямих сонячних променів.Харчова цінність: калорій - 2854 кДж/..
89 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з абрикоса - 20 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з абрикоса, вишні, айви,..
3 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з вишні - 20 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з вишні, абрикоса, айви, апельсина, малини, пол..
3 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з полуниці - 20 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний, корисний  десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з полуниці,&n..
3 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з троянди- 20 г Варення з троянди - ніжний, ароматний, надзвичайно красивий і смачний десерт, з унікальними омолоджуючими і оздоровлюючими властивостями. Це прекрасний природний антибіотик, який допомагає імунітету боротися з інфекціями, очищати організм від токсинів..
3 грн
Brand: Seyidoğlu
Халва кунжутна з какао - 400 гТахіновая (кунжутна) халва - традиційні турецькі  чудові ласощі. Приготовлена ​​халва з насіння кунжуту високої якості, перемелених на щебеневої млині,  бурякового цукру та какао.Крім того, що вона ситна, бадьора і поживна, тахіно..
104 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Халва кунжутна з какао та волоським горіхом - 350 г Халва кунжутна з какао та волоським горіхом - це традиційний турецький десерт, багатий білками і вітамінами. Ідеально підходить для тих, хто прагне до здорового харчування і любить справжній смак халви.Складається цей десер..
104 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Халва кунжутна з мигдалем - 350 г Халва кунжутна з мигдалем - це особливий, ніжний, такий, що таїть у роті, турецька десерт, багатий білками і вітамінами. Володіє приємним чудовим мигдальним ароматом, завдяки високому вмісту відібраного мигдалю, і високим ніжним смаком. Прикрасить чаю..
104 грн
Brand: Seyidoğlu
Халва кунжутна класична - 400 гТахіновая (кунжутна) халва - традиційні турецькі  чудові ласощі. Приготовлена ​​халва з насіння кунжуту високої якості, перемелених на щебеневої млині, і бурякового цукру.Крім того, що вона ситна і поживна, тахіновая халва протягом століть була найк..
104 грн
Brand: Seyidoğlu
Халва кунжутна фісташкова - 400 гТахіновая (кунжутна) халва - традиційні турецькі  чудові ласощі. Приготовлена ​​халва з насіння кунжуту високої якості, перемелених на щебеневої млині,  бурякового цукру з додаванням фісташок.Крім того, що вона ситна і поживна, тахі..
130 грн
Показано з 1 по 23 із 23 (1 сторінок)