Меню
Your Cart

Джем

Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з малини - 380 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний, корисний  десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки. Малинове варення  - протизастудне і жароз..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з троянди- 380 г Варення з троянди - ніжний, ароматний, надзвичайно красивий і смачний десерт, з унікальними омолоджуючими і оздоровлюючими властивостями. Це прекрасний природний антибіотик, який допомагає імунітету боротися з інфекціями, очищати організм від токсині..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з сушеного інжиру- 380 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з сушеного інжиру,&nbs..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з апельсина- 380 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з апельсина, абрикоса, вишні, айв..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з абрикоса - 380 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з абрикоса, вишні, айви..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з вишні - 380 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з вишні, абрикоса, айви, апельсина, малини, по..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з айви - 380 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з айви, абрикоса, вишн..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з полуниці- 380 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний, корисний  десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з полуниці,&n..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення фруктовий мікс- 380 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з фруктового і ягідного міксів, айв..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення ягідний мікс - 380 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з фруктового і ягідного міксів, айви..
69 грн
Brand: Seyidoğlu
Варення з віноградної патоки ТМ "Seyidoglu"Склад: виноградна патока (100%). Без ГМО.Дата виготовлення та кінцева дата споживання вказанні на упаковці.Термин придатності: 24 місяців.Умови зберигання: зберігати в прохолодному та сухому місці.Харчова цінність: калорії - 1245 кДж/298 кКал, жири - 0г, ву..
83 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з абрикоса - 20 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з абрикоса, вишні, айви,..
3 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з вишні - 20 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з вишні, абрикоса, айви, апельсина, малини, пол..
3 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з полуниці - 20 г Варення - незамінний, найсолодший, красивий, вітамінний, корисний  десерт на вашому столі, родом з дитинства. Ідеальне частування до чаювання. Прекрасна начинка для випічки.Seyidoglu пропонує розкішний асортимент варений:з полуниці,&n..
3 грн
Brand: Seyidoğlu
SEYIDOGLU Варення з троянди- 20 г Варення з троянди - ніжний, ароматний, надзвичайно красивий і смачний десерт, з унікальними омолоджуючими і оздоровлюючими властивостями. Це прекрасний природний антибіотик, який допомагає імунітету боротися з інфекціями, очищати організм від токсинів..
3 грн
Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)